Koltuk Takımları Oturma Grupları

Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk

Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk

Hakiki Deri Kanepe Modelleri / İstanbul
Yetkili: Tuncer LuxuryTelefon: 0538 835 82 06  Gsm: 0538 835 82 06

Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk

deri kanepe, deri koltuk, hakiki deri kanepe modelleri, hakiki deri koltuk modelleri, genuine leather couches, genuine leather sofas, luxury leather sofas, lüks deri koltuk modelleri, hakiki deri kırmızı renk kanepe modeli, chester deri kanepe modeli, chester deri kanepe italyan modeli

Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk
Fiyat:0TL
Kategori: Hakiki Deri Kanepe Modelleri
İlan Tarihi: 24.11.2021 11:09:31
Yetkili: Tuncer Luxury
Adres: Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul
Şehir: İstanbul
(!)Sorun Bildir
İlan Detayı:Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon chester deri kanepe çalışması ile konforlu şık tasarımlar olup kişiye özgün chester deri kanepe istenilen özel ölçü imkanı ve hakiki deri renk seçenekleri ile italyan modeli kırmızı renk gerçek deri koltuk sipariş üzeri kişiye özgün adetli üretilir.
Chester deri kanepe detaylar: Ağaç kısmı Gürgen iskelet kısmı olması ile Deri kanepe İtalyan modellerinde uzun yıllar kullanılması için ve gerçek deri olduğu için malzeme kaldırması gerekiyor ve kaliteyi ortaya çıkartmaktadır.


Gerçek deri koltuk takımları ve kanepe chester modeller ise istenilen deri koltuk renk seçeneği ile kişiye özel ölçüde kırmızı renk deri chester koltuk sipariş üzerine teslim olan ürün chester italyan modellerden bir kaç örnekler.
Chester deri kanepe lüks ofis alanlarınız, işyerinize, lüks otellere, kişiye özel ölçü deri kanepe sipariş üzeri her mekan için ideal mükemmel bir tasarım chester deri kanepe olup sipariş üzeri istenilen hakiki deri renk seçenekleri ile Farklı ölçü çalışması ve deri kanepe kapitone el işçilik örgülü kanepe olup özel tasarım serisi el emeği ile kapitoneli olup deri kanepe hakiki deri çalışması ile sizlere özel sipariş üzeri üretilir teslim edilir.
İtalyan modeli hakiki deri koltuk, daha düşük ve daha yüksek kalite istediğiniz kaliteye göre kullanılan malzeme ve gerçek deriye göre deri kanepe fiyat bilgileri belirler. Kişiye özel detaylar Sabit oturumlu modeli chesterfield kanepe olup kırmızı renk hakiki deri kanepe ile kaplanmış olup teslim edilen üründür?
Tuncer Luxury olarak kişiye özel kupon chester deri kanepe çalışması ile konforlu şık tasarımlar olup kişiye özgün chester deri kanepe istenilen özel ölçü imkanı ve hakiki deri renk seçenekleri ile italyan modeli kişiye özel istenilen renk seçeneği ile chester deri kanepe italyan modeli sipariş üzeri kişiye özgün adetli üretilir.
Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk
Hakiki Deri Koltuk
Kategori: Hakiki Deri Kanepe Modelleri
Sayfa: Chester Deri Kanepe İtalyan Modeli Kırmızı Renk Gerçek Deri Koltuk
Kodu: 10714
Tuncer Luxury

Mesaj Formu

İsim Soyisim:

E-mail:

Telefon:

Şehir:

Mesajınızın Konusu:

Mesajınız:


Değiştir