Koltuk Takımları Oturma Grupları

Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği

Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği

Hakiki Deri Koltuk Boyama / İstanbul
Yetkili: Deri Koltuk LuxuryTelefon: 0216 313 00 35  Gsm: 0532 691 00 95

Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği

gerçek deri koltuk boyama temizliği, etiler deri koltuk boyama temizliği, ümraniye hakiki deri koltuk boyama, montel marka deri koltuk boyama, ataşehir deri koltuk boyama, erenköy deri koltuk boyama, mudo marka deri koltuk boyama, koşuyolu deri koltuk boyama, sarıyer gerçek deri koltuk boyama, gerçek deri koltuk boyama

Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği
Fiyat:0TL
Kategori: Hakiki Deri Koltuk Boyama
İlan Tarihi: 7.10.2023 16:25:58
Yetkili: Deri Koltuk Luxury
Adres: Esenşehir Mah. Vatansever Sk. No: 17 Yukarı Dudullu, Ümraniye/İstanbul
Şehir: İstanbul
(!)Sorun Bildir
İlan Detayı:Deri koltuk boyama gerçek deri koltuk boyama temizliği ve bakımı profesyonel atölye ortamına alınarak yapılan bir işlem olup deri koltuk boyama ve deri koltuk temizlik işlemi deri koltuk döşeme atölyemize alınarak atölye ortamında yapılan işlemdir.
Deri koltuk hakiki deri koltuk temizliği, gerçek deri koltuk boyama ve bakımı lekeler nasıl çıkar sorusu sıkça soruluyor. Deri koltuk takımlarınızın üzerinde oluşan boya lekesi en zor çıkan lekelerden biridir.
Hakiki deri koltuk takımında boya lekesi çıkarmak için atölye ortamına alınarak yapılan usta el işçilik ile yapılan bir işlem olup ve deri koltuk takımlarınızın ömrünü kısaltan alkollü içeren ürünleri deri koltuklarınızdan uzak tutmanız gerekiyor. Deri koltuk boyama işlemi ve deri koltuklarınız boyama işi el emeği ile yapılan bir iştir. Gerçek deri koltuk boyama işi sıradan bir işlem değildir.
Gerçek deri koltuk boyaması kesinlikle Deri koltuk takımı, temizliği ve boyama işlemi deri koltuklarınız atölye ortamına alınarak profesyonel bir şekilde atölye ortamında yapılmalıdır.
Hakiki deri koltuk takımlarınza, ise Açık renk koltuk renklerinden olan krem, beyaz gibi deri koltuk renklerine nüfuz eden boya lekelerini çıkarmak biraz daha zordur. Deri koltuk boyama da Saf alkol ve aseton gibi alkol oranı fazla olan çözeltiler boya lekerinin deri takımlarınızı ömrünü kısaltan ürünler arasaında daha çok etkilidir.
Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği
Hakiki Deri Koltuk
Kategori: Hakiki Deri Koltuk Boyama
Sayfa: Deri Koltuk Boyama Gerçek Deri Koltuk Boyama Temizliği
Kodu: 11147
Deri Koltuk Luxury

Mesaj Formu

İsim Soyisim:

E-mail:

Telefon:

Şehir:

Mesajınızın Konusu:

Mesajınız:


Değiştir